Witaj, świecie!

Chociaż dzisiejszemu dniu wielu przypnie etykietkę „dzień jak co dzień” a cała reszta nawet nie zwróci na niego uwagi, starając mniej lub bardziej aby dni następne zamazały w ich pamięci fakt, iż dzień dzisiejszy istniał, dzień ten różni się on od innych pewnym drobnym zdarzeniem. Zdarzenie to, jak mnóstwo innych, umknie zapewne uwadze świata lecz są ludzie, na których życie owo zdarzenie będzie miało wpływ kolosalny.

I chociaż w żadnym kalendarzu pod dzisiejszą datą nie pojawi się dopisek „początek blogowania”, wszystko co nastąpi od dnia dzisiejszego będzie skrupulatnie odnotowywane, analizowane i porównywane przez wszelkiego rodzaju systemy, mechanizmy, bazy danych i serwery aby gdzieś na końcu tego procesu jakaś obecna lub skonstruowana w przyszłości wyszukiwarka internetowa dała ODPOWIEDŹ. Bo jak powszechnie wiadomo:

„Wszystko, co się wydarza, wydarza się. Wszystko, co wydarzając się, powoduje wydarzenie się czegoś innego, powoduje wydarzenie się czegoś innego. Wszystko, co wydarzając się, powoduje ponowne wydarzenie się samego siebie, wydarza się ponownie. Nie zawsze jednak odbywa się to w kolejności chronologicznej.” D. Adams, W zasadzie niegroźna

Tym oto sposobem zacząłem pisać blog. Jakbym jeszcze miał za dużo wolnego czasu…

Share this post

  1. Monika 2012.07.24 10:24pm

    Pieknie napisane! Szkoda, że wczesniej tego nie widzialam.

  2. Asia 2012.07.25 11:22am

    Jak to dopiero teraz? Przecież to zostało dodane w 2010 roku! 🙂

O mnie

Dobromir Chodkowski

Jestem informatykiem z zawodu oraz z zamiłowania, pasjonatem fotografii.

Nieraz udaje mi się znaleźć czas w i wtedy dzielę się z Wami swoją wiedzą informatyczną.

aVaria - codzienność informatyka

2014 r., Amstelveen,Netherlands

O aVarii

Znajdziesz tu porady komputerowe, sztuczki oraz rozwiązania z dziedziny IT i tematów pokrewnych.

Jeśli interesuje Cie jakiś temat, skontaktuj się ze mną, a postaram się znaleźć czas, aby interesujące Cię kwestie opisać i wytłumaczyć.